Kiev

Ukraine

Space Apps Kiev was held on April 29th & 30th. Thank you to the 199 people who joined the International Space Apps Challenge at this location. The local results, including the work of 24 teams, can be found below!
Thanks Kiev!

Local People's Choice Winner

The people have spoken! This is the project that captured our hearts.

Українці вдруге візьмуть участь у всесвітньому хакатоні NASA.

Цього року на глобальній події над завданнями від NASA будуть працювати українці в чотирьох містах – Києві, Дніпрі, Кропивницькому та Одесі. Організатори закликають охочих долучатися до події та спробувати свої сили у космічних розробках.

29-30 квітня 2017 року в світі пройде щорічний 48-годинний хакатон «NASA SpaceApps Challenge». Україна вдруге долучиться до події світового масштабу.

Нагадаємо, що минулого року Україна вперше долучилася до хакатону, а проект Mars-Hopper, створений в рамках події, отримав визнання журі NASA ти переміг в номінації «Вибір людей» (Peoples` Choice), випередивши понад 100 інших проектів з усього світу.

Учасники хакатону будуть працювати над реальними завданнями NASA, вирішенням яких зараз займаються фахівці космічного агентства. Хакатон проводиться з ініціативи та за інформаційної підтримки відкритої програми Національного Агентства США з Аеронавтики і досліджень космічного простору «NASA Incubator innovation programm». В Україні подія організована ентузіастами за підтримки партнерів.

До участі в заході запрошуються інженери, розробники, дизайнери, підприємці, фахівці з робототехніки, аналітики з обробки великих даних, фахівці інших профілів і студенти. Умови хакатону не передбачають спеціальних вимог до учасників. Взяти участь можуть усі бажаючі. Більше того, можливо віртуально брати участь в будь-якому з обраних проектів.

Проекти 2017 року охоплюють тему “Земля”

Розробники зможуть використовувати API для доступу до найрізноманітніших даними NASA.

Після завершення хакатону результати роботи оцінить журі київського заходу, до складу якого входять вчені та діячі космічної галузі України. Журі визначить три найкращі проекти. Два проекти будуть номіновані на міжнародний конкурс, в рамках якого протягом трьох тижнів глобальне журі за участю експертів NASA визначить переможців у спеціальних категоріях. Результати хакатону – проекти і вихідні коди – будуть опубліковані NASA у відкритому доступі.

15 квітня 2017 року відбудеться підготовчий тренувальний збір хакатону «BootCamp Т-2». На заході учасників очікують цікаві доповіді, а також організатори обговорять з учасниками завдання, складуть список підготовчих робіт і допоможуть організувати команди.

NASA SpaceApps Challenge вперше відбувся в 2012 році. У 2016 році в хакатоні взяли участь 15500 учасників із 160 міст планети, для вирішення завдань, підготовлених фахівцями NASA, учасники створили 1300 проектів.

Організаційна інформація:

Участь в заходах БЕЗКОШТОВНА.

Реєстрація на хакатон «NASA SpaceApps Challenge» 29-30 квітня 2017 року вже відкрита.

https://2017.spaceappschallenge.org/locations/?q=ukraine

Хакатон Час: 09:30, 29 квітня

Місце: Київ, Ярославський провулок 1/3, Коворкінг HUB4.0

Сайт глобального хакатону https://2017.spaceappschallenge.org

Сайт Київського хакатону (оновлюется) http://spaceappskiev.wix.com/spaceapps

Сторінка в Facebook https://www.facebook.com/spaceappskiev/

Twitter @spaceappskiev

Хештеги #spaceapps, #spaceapps_kiev

NASA Data Portal https://data.nasa.gov/

SpaceApps Challenge 2016 в цифрах:

Infografics 2016

Schedule

Saturday, April 29th
 1. Реєстрація учасників

 2. Відкриття, вступне слово

 3. Пітчинг ідей та формування команд

 4. Stand-up #1 - Check point

 5. Перерва

 6. Командна робота

 7. Stand-up #2 - Коучинг по презентаціям для команд

 8. Перерва

 9. Ще більше роботи та креативу

Sunday, April 30th
 1. Брифінг

 2. Командна робота

 3. Deadline. Всі результати мають бути загружені на GitHub

 4. Перерва

 5. Захист проектів

 6. Визначення переможців членами жюрі

 7. Оголошення результатів. 

  Церемонія нагороження.

NASA Logo

SpaceApps is a NASA incubator innovation program.